1pcs LMF12LUU 12mm Rod Linear Ball Bearing Round Flange for CNC Robotic Machines DIY Project
    Product Specifications:
    • Model: LMF12LUU
    • Rod Diameter: 12mm (on which bearing slides)
    • Bearing height : 57mm
    • Bearing outside diameter: 21mm